Google Play Store 14 Ekim 2013, 17:33
android tablet google play

Android Tabletler için Google Play Store Yenileniyor

Yaklaşık 2 sene önce Android tabletlerin sayısı belki de şimdiki tablet sayısının 100’de 1’ine eşitti. Şimdi ise bu sayı oldukça artış göstermiş durumda ve göstermeye de devam ediyor. Bu durum böyle olunca da Google cephesi 70 milyondan fazla Android tablet için yeni bir Google Play Store hazırlığına başladı. Böylelikle Apple’ın iPadlar için yapmış olduğu bu çalışma Google için de gerçekleşmiş olacak. 7 ve 10-inç büyüklüğündeki tabletler için tam anlamıyla optimize edilecek olan yeni Google Play Store Android tablet kullanıcılara en iyi hizmeti sunmayı amaçlayacak. 21 Kasım’da sunulacak Google Play Store güncellemesi ile Android tablet sahipleri yeni bir uygulama mağazasına kavuşacaklar.

android tablet google play

Geçtiğimiz günlerde de Twitter’ın Android tabletler için özel bir uygulama sunması Android tablet kullanıcılarına oldukça önem verildiğini bize gösteriyor. Bu çalışmaların ardından Facebook cephesinin de Android tabletler için yeni bir uygulama sunmasını bekliyoruz.

21 Kasım’da sunulacak olan bu güncellemeyi sizlere sunmaya çalışacağız. Ayrıca bu güncelleme hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap