Popüler Oyunlar 13 Ekim 2013, 18:02
clash-of-clans

Aksiyon ve Strateji Bir Arada “Clash of Clans”

Android platformunda aksiyon oyunlarının sayısı oldukça fazla, aynı zamanda strateji oyunlarının da sayısı oldukça çok durumda. Ama aksiyon ve stratejinin birlikte olduğu oyun sayısı oldukça az seviyede. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Clash of Clans isimli oyun da tamda belirttiğimiz gibi aksiyon ve stratejiyi bir arada sunuyor. Grafik ve ses kalitesi ile Google Play Store’un en iyi oyunlarından birisi olan Clash of Clans oyununda amacınız köyünüzü inşa ederek diğer köylere saldırmak. Tabi ki köyünüzü inşa ettikten sonra askerlerinizi eğitmeli ve köyünüzü de savunma için güçlendirmeniz gerekiyor. Clash of Clans oyunu sizleri kendisine bağımlı yapacak kadar iyi bir şekilde hazırlanmış bir oyundur. Oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve kendi kurduğunuz klan ile birliğinizi zaferlere taşıyabilirsiniz.

Clash of Clans

Clash of Clans Android oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Lakin çoğu oyunda olduğu gibi bu oyunda da oyun içi satış bulunmaktadır. Tabi ki bu satışların olması uygulama geliştiricilerin daha iyi oyun sunabilmesi için oldukça gerekli bir işlemdir.

İnternet üzerinden oynanabilen bu oyun ile tüm dünyadaki oyunculara karşı savaş açabiliyorsunuz. Kurmuş veya katılmış olduğunuz klan ile birlikte diğer oyuncularla birleşebilme imkanına sahipsiniz. Sahip olduğunuz köyünüze top, kule, havan, bomba, tuzak ve duvarlarla savunma sağlayabilirsiniz.

clash-of-clans_2

Bağımlılık seviyesi oldukça yüksek olan bu oyunu oynayabilmek için Android cihazınızın oldukça performanslı özelliklere sahip olması gerekiyor. Android 4.0.3 işletim sistemi ve üzeri sistemlerle çalışabilen bu oyun 46 MB büyüklüğündeki kurulum dosyası ile kurulmaktadır. Eğer sizlerde Clash of Clans isimli bu Android oyununu denemek ve bu eğlenceye ortak olmak isterseniz bu bağlantıyı kullanarak indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (5)

 1. ögrencı

  slm oncelikle bu oynu oynuyorum 18 ı cı leveldeyım ama telefonuma format atmam gerekıyo mecburum buna ama bu oyunuda kaybetmek ıstemıyorum 18 ıncı levelden devam etmek ıstıyorum formattan sora bunu nasıl yapıcam oyunun yedegını nasıl alıcam yardım edın lutfen…

  Cevapla
  • Aliq
   (Yönetici)

   Telefonunuza format atmadan önce oyunun ayarlarından google plus girişi yapınız ve diğer bir cihazda da aynı hesaptan giriş yapınız böylelikle iki cihazı birbirine bağlarsınız diğer cihazdan oyuna devam edebilirsiniz. Formattan sonra da aynı işlemi yapıp oyununuzu sorunsuz taşıyabilirsiniz. Eğer anlayamadıysanız daha açıklayıcı bir çözüm sunabilirim.

   Cevapla
 2. cengiz

  slm,samsung telefonum format yedi ve oyun silindi tekrardan kaldıgım yerden nasıl devam edebilirim

  Cevapla
  • Aliq
   (Yönetici)

   Telefonunuz format yemeden girdiğiniz gmail bilgilerini Google Play Store üzerine tanımlayın, daha sonra oyunu indirerek giriş sağlayabilirsiniz. Kendim şahsen böyle giriş sağlayabiliyorum.

   Cevapla
 3. Tahsin

  Sayfa oldukça açıklayıcı ve yönlendirici. Verilen öneriler yapıcı bir kılıfa sahip. Hedefli bir sayfa, teşekkür ederiz.

  Cevapla

Yorum Yap