Aksiyon Oyunları 11 Ekim 2013, 14:50
DEER HUNTER 2014

Android Avcılık Oyununun 2014 Sürümü Çıktı

Android platformunda en çok tercih edilen oyunlardan birisi olan DEER HUNTER’ın 2014 sürümü çıktı. Bu sürümle birlikte daha iyi bir yapıya sahip olan oyun bizlere en iyi grafik ve ses kalitesini sunuyor. Bir avcılık oyunu olan DEER HUNTER 2014’de karşınıza çıkan hayvanları avlıyorsunuz. Tabi ki her avlayacağınız hayvana da dikkat etmelisiniz aksi taktirde avınız sizi avlayabilir. Küçük çocuklar için tavsiye etmediğimiz bu oyun orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android cihazlar ve üst cihazlarda rahatlıkla çalışabiliyor. Oyunu kurmak için Google Play Store üzerinde yer alan 36 MB büyüklüğündeki yükleme dosyasını indirmeniz gerekiyor.

DEER HUNTER 2014

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyun Android 2.1 ve üzeri sürüme sahip cihazlarda çalıştırılabiliyor. Zaten Android 2.1 altı olan cihazların da performansı düşük olacağı için bu oyunu kaldıramayacaklar. 10 milyona yakın kullanıcının indirmiş olduğu DEER HUNTER 2014 isimli bu oyun 5 üzerinden 4.6 gibi yüksek bir puan almıştır. Sizlerinde beğeneceğini düşündüğümüz bu oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Son olarak oyunda nasıl seviye (level) atlarım kısayolu var mıdır diye soracak olursanız, tarihleri ileri tarihe erteleyerek kısa zamanda oyunda seviye atlatabilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

 1. halil

  benim galaxy ace 5830i telefonuma bu oyunu nasıl yükleyebilirim google play dan inmiyor. apk olarak indiriyorum gene olmuyor yardımınzı olursa sevinirim kolay gelsin

  Cevapla
  • Aliq
   (Yönetici)

   Halil Bey ne yazık ki telefonunuz bu uygulamayı destelememektedir. Yapacak pek bir işleminiz olacağını sanmıyorum. Ancak Custom ROM kurarak deneyebilirsiniz, bu işlemde cihazınızın garanti dışı kalmasına sebep olabilir.

   Cevapla

Yorum Yap