Sony 10 Ekim 2013, 18:54
Xperia-Z1-Mini

Sony Xperia Z1 Mini Göründü

Sony’nin yeni kamera odaklı akıllısı Xperia Z1’in ardından şimdi de gözler Xperia Z1 Mini’ye döndü. Sony tarafından bu ürün hakkında herhangi bir açıklama yapılmasa da ürünün üzerinde testlerin gerçekleştiği haberi birçok sitede belirtiliyor. Ürünün hakkında iddia edilen teknik özellikleri sizlerle paylaşmak gerekirse, 4.3-inç büyüklüğünde ve 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde LCD ekran. Qualcomm’un 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisi, Adreno 330 grafik işlemci, 2 GB RAM, 8 GB dahili hafıza ve MicroSD kart desteği. Xperia Z1 Mini’de Xperia Z1’de kullanılan 20.7 MP’lık kameranın kullanılacağı belirtilen diğer özellikler arasında yer alıyor. CES 2014’de gerçekleşecek bir etkinlikle tanıtılması beklenen bu ürünün HTC ve Samsun’un sahip olduğu Mini modelleri ile yarış halinde olması bekleniyor. Tabi ki diğer Mini modellerine göre performans bakımından oldukça iyi seviyede olacak olan Xperia Z1 Mini’nin biraz pahalı olması bekleniyor.

Xperia-Z1-Mini

Ülkemiz pazarında da satışa sunulacak olan bu akıllının hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap