Sosyal 9 Ekim 2013, 22:02
iddaa Tahminleri

iddaa tahminleri Android Uygulaması

İddaacıların en çok ihtiyaç duyduğu bilgileri bulunduran aynı zamanda aldığı yorumlarla kullanıcıların ne denli ilgisine maruz kaldığı belli olan iddaacıların en çok kullandığı uygulaman olan iddaa tahminleri uygulamasını sizlere tanıtıyoruz.

Bu uygulamada neler var ?

En hızlı gollerin düştüğü canlı maç sonuçları Maç sonuçları detayları sarı kartlar kırmızı kartlar ve golleri Siz takipçilerin maçları tartışabilmesi için chat ekranı İddaa bülteni Kazandıran iddaa tahminleri Banko Kuponlar ve onlarca özelliği ile öne çıkan bu uygulamayı eğer iddaa ile ilgiliyseniz cep telefonunuzda mutlaka bulundurun.

iddaa Tahminleri

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile sizlerde iddaa kuponlarınızı en iyi şekilde hazırlayabileceksiniz. Bu uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Şansınız bol olsun.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.