Diğer Tabletler 8 Ekim 2013, 08:28
lg_g_pad

LG G Pad 14 Ekim’de Satışa Sunuluyor

LG’nin Eylül ayı başında tanıtmış olduğu yeni tableti G Pad, 14 Ekimde satışa sunulmaya hazırlanıyor. Performans bakımından oldukça iyi bir seviyede olan G Pad 1.7 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemci Snapdragon 600’den güç alıyor. Adreno 320 grafik işlemci birimini kullanan bu akıllı 2 GB RAM’i bünyesinde barındırıyor. 8.3-iç büyüklüğünde 1920 x 1200 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olan LG G Pad 273ppi piksel yoğunluğu sunuyor. 16 GB dahili depolama hafızasına sahip olan ürün microSD kart desteği ile +64 GB’a kadar destek verebiliyor. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan bu akıllının arka kısmında 5 MP çözünürlüğünde kameraya yer verilirken ürünün ön kısmında da 1.3 MP çözünürlüğünde kameraya yer verilmiş. 4.600 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan bu tabletin ilk olarak Güney Kore’de satışa sunulacağı belirtiliyor.

lg_g_pad

15 Dolar fiyat etiketine sahip olacak olan bu ürünün yıl sonuna kadar 30 farklı ülkede satışa sunulması bekleniyor. Ülkemiz pazarında da satışa sunulacak olan bu ürünün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap