Android Tablet 8 Ekim 2013, 23:47
ezcool minipad

Ezcool MiniPAD’ın Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemiz tablet pazarında iyi satış rakamlarına ulaşan Ezcool’un MiniPad isimli tableti satışa sunuldu. Performans bakımından orta seviye olarak tabir edebileceğimiz bu cihaz Cortex tabanlı 4 çekirdekli işlemciden güç alıyor. 7.9-inç büyüklüğünde ve 1024 x 768 piksel çözünürlüğünde IPS ekrana sahip. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan bu tablet 1 GB RAM’e ve 16 GB dahili hafızayı bünyesinde barındırıyor. microSD kart sayesinde +32 GB’a kadar hafıza arttırma imkanı sunan cihazda 2 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş. USB Host OTG desteğine sahip olan bu tablete herhangi bir USB bellek veya USB bağlantısı ile bağlanabilen klavye ve mouse takılabiliyor. 3G USB modem desteğine de sahip olan Ezcool MiniPad’ın satış fiyat 349 TL olarak belirtilmiş.

ezcool minipad

Küçük yapısına rağmen oldukça iyi özellikleri bünyesinde barındıran Ezcool MiniPad’ın fiyatı da oldukça iyi seviyede sunulmakta. Ürünün teknik özellikleri hakkında şimdilik net bir bilgiye sahip olmasak da gelecek günlerde sizler için bu ürün hakkında daha detaylı bir yazı dizisi hazırlamayı düşünüyoruz. Böylelikle ürün hakkında merak edilen birçok noktaya el atmaya çalışacağız. Unutmadan belirtelim ki Ezcool’un MiniPad isimli bu tableti büyük birçok elektronik mağazadan 24 ay garantili olarak satın alınabilir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap