Popüler Oyunlar 6 Ekim 2013, 16:23
bloody_harry

2013’ün En İyi Android Oyunlarından Biri: “Bloody Harry”

Hepimizin en sevdiği Android oyunları kesinlikle dokunmatik ekranla tam uyumlu çalışanlar ve belli bir konuya sahip olan oyunlardır. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız oyun olan Bloody Harry oyunu ise bu tanımların yanı sıra en iyi grafik ve en iyi ses kalitesini de bünyesinde barındırıyor. 5 üzerinden 5 verilebilecek Android oyun olan Bloody Harry Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmakta. Tabi ki bir bölümden diğerine geçerken arada reklamlar çıkıyor. Bunları da hoş karşılamak gerek malum oyunu yapan firmanın da biraz gelir elde etmesi gerek. Neyse oyundaki kahramanımıza bir göz atalım. Orta yaşlı bir aşçı olarak tabir edebileceğimiz kahramanımız zombilere karşı sokakta, yemekhane de ve diğer birçok yerde mücadele veriyor.

 bloody_harry4

Kahramanımızı kontrol etmek için sol kısımda yer alan yuvarlağı kullanmamız gerekiyor. Bu yer aracılığıyla kahramanımızı oyun içerisindeki birçok yere rahatlıkla götürebiliyoruz. Zombileri öldürmek için ise sağ kısımda yer alan yumruk simgesini veya ateş simgesini kullanabiliriz. Yumruk simgesi ile düşmanlarımıza sahip olduğunuz nesle ile vururken silah simgesi ile de elinizdeki silahla belirttiğiniz hedefe ateş açılıyor. Bu iki simgenin üstünde yer alan simge ise sahip olduğunuz silahları değiştiriyor. Örneğin pompalı tüfekten tabancaya geçiş gibi.

Oyun içerisinde 15 farklı silah yer almakta. İsterseniz bu silahlardan beğendiğinizi oyun içerisinde kazandığınız paralarla satın alabiliyorsunuz. Eğer isterseniz de sahip olduğunuz silahları yükselterek daha güçlü bir hale sokabiliyorsunuz. Silahların yanı sıra zırh, müttefik ve daha fazla seçenekte yardımcı ekipman almanız mümkün.bloody_harry2

Oyun içerisindeki size sunulan görevleri yerine getirerek seviye atlayabilir ve daha çok para kazanarak yeni silahlar satın alabilirsiniz. Oyuna ilk başladığınızda karşınıza güçsüz zombiler çıkıyor. Fakat ilerleyen bölümlerde tek mermi ile ölen bu zombilerin yerine oldukça zorlu şekilde öldürülen zombiler geliyor.

Oldukça iyi bir yapıya sahip olan Bloody Harry isimli bu Android oyunu oynamak için Android cihazınızın 2.2 veya üzeri sürüme sahip olması gerekmekte. Orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android telefon ve tabletlerde rahatlıkla çalışabilen bu oyunu kurmanız için Google Play Store üzerindeki 32 Mb’lık kurulum dosyasını indirmeniz gerekiyor. Küçük çocuklara oynatmanızı uygun görmediğimiz Bloody Harry isimli bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oldukça keyifli bulduğumuz bu oyunu sizlerinde çok seveceğinizi düşünüyoruz.

bloody_harry1

bloody_harry3

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap