Popüler Oyunlar 4 Ekim 2013, 20:10
Plants vs. Zombies 2

Plants vs. Zombies 2 Android için Sunuldu

Android platformunun en popüler savunma oyunlarından birisi olan Plants vs. Zombies’in 2. sürümü nihayet Android için sunuldu. Temmuz ayı içerisinde Appstore’da yer alan oyunun Android platformuna ne zaman geleceği konusundaki endişeler böylelikle son buldu. İlk oyunda beğenilen birçok özelliği gene bünyesinde barındıran Plants vs. Zombies 2 ilk oyunda olduğu gibi gene ücretsiz olarak sunuluyor. Tabi ki ücretsiz olarak sunulan Plants vs. Zombies 2‘nin içerisinde ücretli olarak satın alınabilen bitki geliştirmeleri ve yeni bitkilerde yer alıyor. İlk oyunda olduğu gibi bu oyunda da iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedefleyen PopCap firmasının bu amacına kısa sürede ulaşmasını bekliyoruz.

Plants vs. Zombies 2

Orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android cihazlarda ve üst seviye Android cihazlarda çalışabilen bu oyunu Google Play Store üzerinde yer alan 184 MB kurulum dosyası ile kurabilirsiniz. Android 2.3 ve üzeri sürümlere sahip cihazlarda çalışabilecek olan Plants vs. Zombies 2 için hazırlanmış olan kısa videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Merakla beklenen Plants vs. Zombies 2 oyununu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizim oldukça beğendiğimiz bu oyunu sizlerin de beğenmesini bekliyoruz. Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap