Sony 3 Ekim 2013, 14:30
sony-xperia-z1

Sony Xperia Z1’in Ülkemiz Fiyatı Belli Oldu

Sony’nin son amiral gemisi olan Xperia Z1’in ülkemiz fiyatı İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısı ile belli oldu. Qualcomm’un 2.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisinden güç alan bu akıllı su ve toza dayanıklı özelliği ile kendini diğer firmaların akıllı telefonlarından üstün kılıyor. 20.7 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olan bu akıllı 5-inç büyüklüğünde Full HD ekrana ve 2 GB RAM’e sahip. Adreno 330 grafik işlemciye sahip olan bu akıllının dahili hafızası ise 16 GB büyüklüğünde. Tabi ki bu dahili hafızanın yanı sıra üründe yer alan MicroSD kart yardımıyla hafızayı arttırmak da mümkün. 3.000 mAh büyüklüğünde uzun süre kullanım imkanı sunan batarya ile şimdiye kadar ki en iyi akıllı telefonlardan birisi olarak kabul edebileceğimiz Sony Xperia Z1’in ülkemiz fiyatı 21999 TL olarak belirtiliyor.

sony-xperia-z1

Su altında bile müzik dinleme imkanı sunan Sony Xperia Z1’in satışlarına 10 Ekim’den itibaren başlanacak. İlk zamanlarda büyük elektronik mağazalarda satışa sunulması beklenen bu ürünün kısa zaman içerisinde birçok elektronik mağazada yer almasını bekliyoruz. Ayrıca ürünün ülkemiz mobil operatörleri aracılıyla da satılmasını da bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Hakan

    Beklediğim telefonlardan birisiydi umarım daha da düşer fiyatı

    Cevapla

Yorum Yap