Diğer Telefonlar 3 Ekim 2013, 22:00
general_mobile_discovery

General Mobile Discovery 16 GB’ın Özellikleri ve Fiyatı

Ülkemiz pazarında son günlerde en çok takip edilen akıllı telefonlardan birisi olan General Mobile Discovery’nin 16 GB’lık versiyonu ülkemiz pazarında satışa sunulmaya başlandı. Fiyat/performans bakımından ülkemiz pazarındaki en iyi ürünlerden birisi olan bu akıllı 1.2 GHz hızında çalışan Cortex A7 tabanlı dört çekirdekli MT6589 işlemciden güç alıyor. PoweVR SGX544MP grafik işlemciye sahip olan bu ürün 1 GB RAM’i bünyesinde barındırmakta. 4.7-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olan bu ürün Android’in 4.2 Jelly Bean sürümünü kullanıyor. 16GB dahili hafızaya sahip olan bu akıllının hafızası microSD kart desteği ile daha da arttırılabiliyor.

general_mobile_discovery

8 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olan bu ürün Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve 3G bağlantılarını bünyesinde barındırmakta. Çift SIM kart desteğine sahip olan General Mobile Discovery siyah, beyaz, mavi ve pembe renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. 7.59 mm kalınlığında olan bu ürün 1.800 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip.

General Mobile firmasından yapılan açıklamaya göre 16 GB dahili hafızaya sahip olan yeni Discovery’nin fiyatı 699 TL olarak belirtilmekte. Fiyat/performans bakımından en iyi ürünlerden birisi olan General Mobile Discovery’nin kısa zamanda daha iyi satışlar gerçekleştirmesini bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. Mustafa

    Kaçırılmaması gereken bir cihaz gerçekten.. Bu fiyata bu özellikleri kimse bulamaz..

    Cevapla

Yorum Yap