Android Tablet 3 Ekim 2013, 11:29
fujitsu-arrows-tab

Fujitsu’dan Parmak izi Okuyuculu Tablet “Arrows Tab”

Ülkemiz elektronik pazarında pek adını duyamadığımız Fujitsu, muhteşem bir yenilik yaparak parmak izi okuyuculu ve çoklu kullanıcı destekli Android tableti Arrows Tab’ı tanıttı. Çoklu kullanıcı desteği ile sizden başka kullanıcılara kısıtlı kullanımlar sunabilme olanağına sahip olan bu cihaz ayrıca çocuklar için de ayrı sınırlamalar getirebiliyor. Aile tableti olarak adlandırılan bu ürün 10.1-inç büyüklüğünde 2560 x 1600 çözünürlüğünde Gorilla Glass 3 destekli ekrana sahip. Android’in 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan bu ürün Qualcomm’un 4 çekirdekli işlemcisi 2.2 GHz hızında çalışan Snapdragon 800 işlemcisinden güç alıyor. 2 GB RAM’e sahip olduğu belirtilen bu ürünün arka kısmında 8 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilirken ürünün ön kısmında da 1.3 MP çözünürlüğünde kamera bulunmakta.

fujitsu-arrows-tab

64 GB dahili depolama hafızasına sahip olduğu belirtilen üründe ayrıca MicroSD kart girişi de yer almakta. Böylelikle ürünün kapasitesi rahatlıkla arttırılabiliyor. Wi-Fi, Bluetooth veri transfer teknolojilerini bünyesinde barındıran bu akıllının fiyatı konusunda şimdilik bir bilgiye yer verilmemiş. Kasım ayı içerisinde satışa sunulması beklenen bu ürünün ülkemiz pazarında satışa sunulup sunulmayacağı konusunda da herhangi bir bilgi bulunmamakta. Eğer ki Fujitsu’nun Arrows Tab isimli bu tableti ülkemiz pazarında satışa sunulursa fiyatı 1500 TL’den yukarı olacaktır.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap