iPhone 5S ve Galaxy S, Xperia Z Karşılaştırması

Apple’ın bu hafta içi gerçekleştirdiği bir etkinlikle yeni akıllı telefonu iPhone 5S’i resmi olarak tanıttı. Performans bakımından iPhone 5’e göre biraz üstün olan bu yeni akıllı telefon ne yazık ki Samsung’un ve Sony’nin amiral gemilerinin performansının biraz altında kalıyor. Sizler için bu yazımızda iPhone 5S’i Samsung Galaxy S4 ve Sony Xperia Z ile karşılaştırdık. iPhone 5S’in şimdilik nasıl bir performans sunduğunu bilmediğimiz için bu özelliklerin sadece kağıt üstünde olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca bu karşılaştırmada techno-labs.com’un resminden yararlandığımızı da ifade edelim.

iPhone_5s_galaxy_s4_xperia_z

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YORUMLAR

  1. 01 Kasım 2013, 08:48

    İphone 5s’lerun resmi satis gunu ;)) apple storda 16gb 2149tl duyurulur ;))))

    Cevapla

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.