Galaxy S3, Galaxy S4 ve Galaxy Note II’ye Ne Zaman Android 4.3 Gelecek

Androd’in son işletim sistemlerinden birisi olan Android 4.3 Jelly Bean’ın hangi firmaların akıllı telefonlarına geleceği konusunda birçok iddia ortalıkta dolaşıyor. Neredeyse her akıllı telefon firmasının üst seviye akıllı telefonuna sunması beklenen bu güncellemeler hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Samsung’un Galaxy S4, Galaxy S3 ve Note 2’in Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi için çalışmalara başlandığı belirtilmekte. Sammobile ise bu güncellemenin Galaxy S4, Galaxy S3 ve Note 2’ye ne zaman geleceği konusunda beklentilerini paylaştı. Sammobile’e göre Galaxy S4’e Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi Ekim ayı içerisinde, Galaxy S3’e Ekim-Kasım ayı içerisinde ve Galaxy Note 2’ye de Kasım – Aralık ayı içerisinde geleceği belirtiliyor.

samsung-logo

Bu bilgilere ek olarak da Samsung’un diğer çok satan akıllı telefonlarından birisi olan Galaxy Mega’ya da Android 4.3 gelmesi için çalışmaların sürdüğü belirtiliyor.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.