Klasik Oyunlar 29 Eylül 2013, 09:15
Snake 3310

Snake 3310 (3310 Yılan Oyunu)

Bundan 7-8 yıl öncesinde neredeyse cep telefonu sahibi olan üç kişiden birinde Nokia 3310 bulunuyordu. Tabi bu cihazın bu kadar çok sayıda olması onun içerisinde barındırdığı oyunların da ününü oldukça arttırdı. Oldukça iyi bir oyun olan Snake (yılan) oyunu Nokia’nın belki de gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından birisidir. Zevkli ve bir o kadar da düşündürücü bir oyun olan Snake’de yılanınızı yemleri yiyerek büyütmeli ve duvarlara ve kendinize çarpmamanız için dikkat etmeniz gerekiyor. Android tablet ve telefonda oynanabilen bu oyunda direk olarak 3310 üzerinden oynama sağlanıyor.

Snake 3310

Performans bakımından düşük olan Android cihazlarda bile çalışabilecek seviyede olan bu oyun 4.5 MB boyutundaki yükleme dosyası ile kuruluyor. Android 2.2 ve üzeri sürümlere sahip Android cihazlara kurulan Snake 3310 oyunu Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. Zevkle oynayacağınız Snake 3310 oyununu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap