Popüler Oyunlar 29 Eylül 2013, 19:15
fifa 20141

Beklenen Oyun “FIFA 14 Android” Geldi

Bilgisayar, PSP ve Android platformunun en çok beklenen oyunlarından birisi olan Fifa 2014 sonunda Google Play Store üzerindeki yerini aldı. Ne yazık ki performans bakımından üstün olan cihazlarda çalışabilen bu oyun grafik ve ses kalitesi bakımından birçok Android oyuna taş çıkaracak seviyede. 600 lisanslı takım üzerinde 33 ligde oynayabileceğiniz maçlarla 16.000’den fazla oyuncu ile oynayabiliyorsunuz. 1.35 GB boyutundaki indirme dosyası ile kurulabilen oyun futbol sevenlerin bu yılki favori oyunlarından birisi olacak. İngiltere Premier Lig ve La Liga Almanya Bundesliga ve birçok ligin yer aldığı oyun içerisinde 34 farklı stadyum yer alıyor. Ayrıca oyun içerisinde ilk defa Almanca, İngilizce, İspanyolca ve Fransızca yorumlarda yer alıyor.

fifa 2014

Bilindiği üzere Fifa oyunları içerisinde ister kurulmuş bir takımı yönetebiliyor isterseniz de kendiniz özel bir takım kurabiliyorsunuz. Bu takımı kurarken kendi fantezilerinize göre ekip oluşturabilir, sahip olduğunuz paralarla oyuncu satın alabilir veya oyuncularınızı satabilirsiniz. Bunların yanı sıra takımınızın oyun stilini, oluşumunu ve daha birçok seçimini kendinize özel yapabilirsiniz. Sonsuz bir döngüde bulunan bu oyunda takımınızın daha iyi olması için ücretli paketleri de satın alabilirsiniz.

Oldukça kaliteli bir şekilde kontrol edilen oyunda sahada oyuncuları taşımak için sürüklemeniz yeterli oluyor. Rakip oyuncuları geçmek için ise kendinizi biraz geliştirerek yeni taktikler üretebiliyorsunuz. Kelimenin tam anlamıyla dokunmatik ekranla uyum içerisinde çalışan Fifa 2014 sizlerin en çok sevdiği futbol oyunlarından birisi olacak.

fifa 2014-1

Saydığımız birçok özelliğin yanı sıra oyun içerisinde çalmasını istediğiniz şarkıları da oyunun içerisinde yer alan listeden ayarlayabiliyorsunuz. Böylelikle maç sırasında istediğiniz müziği çalabilirsiniz.

Aslında birçoğumuz Fifa 2014’ün nasıl olduğu konusunda bilgiye sahibizdir. Lafı fazla uzatmadan sizlere oyunun indirme linkini sunalım. Bu link sayesinde oyunu Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Unutmayın ki gelecek günlerde oyunun ücretli olma ihtimali de bulunuyor. Bu sebepten elinizi çabuk tutmalısınız. Keyifli oyunlar dileriz.

fifa 2014-2

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap