Fotoğrafçılık 28 Eylül 2013, 10:45
CameraAce

Android Fotoğraf Düzenleme Uygulaması “CameraAce”

Google Play Store üzerinde biliyorsunuzdur ki onlarca fotoğraf düzenleme uygulaması yer alıyordur. Aslında neredeyse hepsi kendine has özelliklere sahiptir ama gene de işleyişleri birbirine benzerlik gösterir. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız CameraAce uygulaması Google Play Store üzerinde en çok tercih edilen fotoğraf düzenleme uygulamalarından birisidir. CameraAce uygulamasının en önemli ve en çok kullanılan özelliği toplu fotoğraf işleme özelliğidir. Bu özelliği ile seçmiş olduğunuz kategorideki fotoğraflara önceden belirlemiş olduğunuz filtre ve temaları rahatlıkla fotoğraflarınıza ekleyebiliyoruz. Uygulama içerisinde yer alan bir diğer özellikte filtre uygulamasını uygulamadan önceki ve uyguladıktan sonra ön izleme sunuyor olması. Böylelikle fotoğrafınıza filtre uygulamadan önce nasıl bir sonuca erişebileceğinizi rahatlıkla görebiliyorsunuz.

CameraAce

Uygulama içerisinde yer alan bedava filtrelerin yanı sıra ücretli olarak filtre satın alabilirsiniz. Tek tuşla birçok özelliği kullanabileceğimiz CameraAce uygulaması ile slayt gösterileri düzenleyebilir ve bu slaytlara arka planda çalacak müzik bile ekleyebilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan CameraAce uygulamasını biz oldukça beğendik. Umuyoruz ki sizde beğenirsiniz. Uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yeni uygulama tanıtımı yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap