LG 27 Eylül 2013, 08:21
lg-g2

LG, 10 Milyon G2 Satışı Hedefliyor

LG’nin fiyat/performans bakımından en iyi ürünlerinden birisi olan LG’nin bu fiyat politikası ile bu ürünü satışa sunması büyük bir ilgi görüyor. Oldukça iyi talepler gerçekleştiren bu akıllı ülkemiz pazarında da oldukça uygun bir fiyattan satışa sunulacak. Qualcomm’un dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisinden güç alacak olan bu akıllı 2 GB RAM’den destek alıyor. 5.2-inç büyüklüğünde HD çözünürlükte IPS ekrana sahip olan bu akıllı OIS destekli 13 MP çözünürlüğündeki arka kamera ile en iyi çekimleri gerçekleştirebiliyor. Arka kontrol tuşları ile diğer akıllı telefonlardan farklı bir yapıya sahip olan bu akıllının en az 10 milyon satış rakamına ulaşması bekleniyor.

lg-g2

Tayvan’da gerçekleşen bir etkinlik ile açıklanan bu beklenti ile ayrıca Tayvan’da aylık 20.000 satış gerçekleştirilmesi planlanmış. Ülkemiz pazarında 1600 – 1800 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmasını beklediğimiz bu ürünün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (1)

  1. leyla

    tasarımları bı harıka boyle devam ederse sanırım hedeflerıne ulasırlar

    Cevapla

Yorum Yap