Samsung 26 Eylül 2013, 21:20
Galaxy Note2

Samsung 30 Milyonu Geçkin Galaxy Note 2 Satışı Gerçekleştirdi

Akıllı telefon pazarının lider firmalarından birisi olan Samsung’un en iyi satış gerçekleştirdiği ürünlerden birisi olan Galaxy Note serisi hakkında yeni bilgiler ortaya çıkıyor. İlk olarak 2011 yılında satışa sunulan ilk Galaxy Note kısa zamanda iyi bir satış rakamına ulaşmış ve kendisine has bir kitleye sahip oldu. 8-10 Milyon arasında satış rakamına ulaştığı belirtilen bu ürünün ardından sunulan Galaxy Note 2 kısa zamanda iyi bir kitleye ulaştı. JK Shin’in açıklamalarına göre Galaxy Note 2 30 milyon satış barajına ulaştı. Buda bize Galaxy Note serisinin 40 milyon satış rakamına sahip olduğunu gösteriyor. Geçtiğimiz ay tanıtılan Galaxy Note serisinin 3. üyesinin ise bu iki nesil Galaxy Note serisine göre daha ileri seviyede satış gerçekleştirmesi beklenmekte.

Galaxy Note2

Ülkemiz pazarında ön siparişe sunulan Galaxy Note 3’ün 2013 yılı sonuna kadar 10 milyon satış gerçekleştirmesi beklenmekte. Böylelikle 2013 yılı sonuna kadar 50 milyon Galaxy Note’un satışının gerçekleşmesi bekleniyor. Samsung’un Galaxy Note serisi ve diğer ürünleri hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap