Samsung 26 Eylül 2013, 16:48
samsung-logo

Galaxy S3, Galaxy S4 ve Galaxy Note II’ye Ne Zaman Android 4.3 Gelecek

Androd’in son işletim sistemlerinden birisi olan Android 4.3 Jelly Bean’ın hangi firmaların akıllı telefonlarına geleceği konusunda birçok iddia ortalıkta dolaşıyor. Neredeyse her akıllı telefon firmasının üst seviye akıllı telefonuna sunması beklenen bu güncellemeler hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Samsung’un Galaxy S4, Galaxy S3 ve Note 2’in Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi için çalışmalara başlandığı belirtilmekte. Sammobile ise bu güncellemenin Galaxy S4, Galaxy S3 ve Note 2’ye ne zaman geleceği konusunda beklentilerini paylaştı. Sammobile’e göre Galaxy S4’e Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi Ekim ayı içerisinde, Galaxy S3’e Ekim-Kasım ayı içerisinde ve Galaxy Note 2’ye de Kasım – Aralık ayı içerisinde geleceği belirtiliyor.

samsung-logo

Bu bilgilere ek olarak da Samsung’un diğer çok satan akıllı telefonlarından birisi olan Galaxy Mega’ya da Android 4.3 gelmesi için çalışmaların sürdüğü belirtiliyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap