LG 24 Eylül 2013, 08:52
LG-Vu-3

LG Vu 3 Resmi Olarak Tanıtıldı

Samsung’un Galaxy Note serisine rakip olarak sunulan lakin iyi bir başarıya ulaşamayan Vu serisine yeni bir üye daha eklendi. Vu 3 adı verilen bu model donanım anlamında LG G2’yi temel alıyor. 5.2-inç büyüklüğünde 1280 x 960 piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olan bu ürün Qualcomm’un dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisinden güç alıyor. Adreno 330 grafik birimine sahip olan bu akıllıya 2 GB RAM eşlik etmekte. 13 MP çözünürlüğünde LED flaşa sahip arka kameraya sahip olan bu ürünün ön kısmında da 1.3 MP çözünürlüğünde bir kamera yer bulunuyor. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan bu akıllı kendine has yazılımlara sahip.

LG-Vu-3

Ekranda küçük bir bölümün bildirim ekranı olarak kullanıldığı bu cihazda QuickView kılıf kullanılabiliyor. 27 Eylül itibariyle Güney Kore’de satışa sunulacak olan bu akıllının global pazarda satışa sunulup sunulmayacağı konusunda ise şimdilik bir bilgi bulunmamakta. Aslında bu ürünün iyi bir satış başarısına ulaşamamasının en büyük sebebi de global pazarda satışa sunulamıyor olması.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap