Android Haberler 24 Eylül 2013, 15:42
archos-gamepad-2

Archos GamePad 2’nin Özellikleri Belli Oluyor

Android işletim sistemli oyun konsolu olan Archos GamePad’ın yeni sürümüne sahip olan cihazı hakkında yeni bilgiler sızdırıldı. İlk GamePad’ı hatırlarsanız geçtiğimiz seneni sonuna doğru piyasaya sunulmuştu ve 1.6 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciye sahipti. 7-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan ilk GamePad’ın RAM miktarı da 1 GB boyutundaydı. İlk GamePad’a göre kuşkusuz daha üstün olacak olan GamePad 2’nin gene 7-inç büyüklüğünde ekrana sahip olması bekleniyor. 1280 x 800 piksel çözünürlüğe sahip olacak olan bu yeni GamePad’ın 1.6 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemciye sahip olması bekleniyor. 2 GB RAM ile geleceği belirtilen GamePad 2’nin 16 GB büyüklüğünde dahili hafızaya sahip olacağı belirtilen söylentiler arasında yer alıyor.

archos-gamepad-2

Fiyat olarak da 130 Paund seviyesinde olması beklenen bu ürünün henüz resmiyet kazanmadığını belirtmek isteriz. Aynı geçen GamePad gibi yıl sonunda satışa sunulması beklenen yeni GamePad’ın sahip olduğu performans özellikleri ile iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz. Ülkemiz pazarında da satışa sunulmasını beklediğimiz bu ürün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap