Diğer Tabletler 21 Eylül 2013, 08:59
lg_g_pad-3

LG G Pad 8.3 Oldukça Uygun Fiyattan Satışa Sunulacak

IFA 2013 fuarında LG’nin tanıtmış olduğu G Pad 8.3 isimli tabletinin fiyatı hakkında ne yazık ki herhangi bir bilgi bulunmuyordu. Ancak bugün itibariyle Çin kaynaklı bazı haber sitelerinde ürünün fiyatının 299 Dolar seviyesinde olacağı belirtildi. Performans bakımından oldukça iyi özelliklere sahip olan bu cihaz Qualcomm’un dört çekirdekli işlemcisi Snapdragon 600’den güç alıyor. 8.3-inç büyüklüğünde Full HD IPS ekrana sahip olan cihazın uygun fiyatıyla iyi bir satış rakamına ulaşmasını bekliyoruz.

lg_g_pad-1

7-inç boyutundaki tabletlerde en iyi performans/fiyat seçeneğine sahip olan Nexus 7 ile hemen hemen aynı fiyata sahip olacak olan bu ürünün ülkemiz pazarında da kısa sürede yer almasını beklemekteyiz. Hem performans hemde uygun fiyatıyla göz dolduran LG’nin G Pad 8.3 isimli bu Android tableti hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz. Son olarak belirtmek isteriz ki bu ürünün ülkemiz pazarında satışında mobil operatörlerimizin de büyük bir rol oynayacağını düşünüyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap