Sosyal 21 Eylül 2013, 14:30
imo android

imo, Android Görüntülü Görüşme Uygulaması

Son zamanlarda dikkat ettiyseniz ücretsiz görüntülü görüşme ve mesajlaşma sunan birçok uygulamanın reklamı televizyon ekranlarında karşımıza çıkıyor. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu uygulamaların sayısı her geçen gün artsa da eski uygulamalar kadar kaliteli işlevler gerçekleştiremiyorlar. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız imo isimli Android uygulaması hem kaliteli bir yapıya sahip hemde işlevini en iyi şekilde yerine getiriyor. Ücretsiz bir şekilde arkadaşlarınızla görüntülü görüşme imkanı sunan bu uygulama ile ayrıca sesli arama da gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunların yanı sıra arkadaşlarınıza resim, metin ve sesli ileti yollayabilme özelliğine sahip olan bu uygulamanın kendi içerisinde birde sosyal ağı bulunuyor.

imo android

İlgi alanlarınıza uygun haberleri takip edebileceğiniz bir ağa sahip olan uygulama ile arkadaşlar bulmanız mümkün. Arkadaşlarınızla gruplar kurmaya olanak sağlayan bu uygulama ile gruplara rahatlıkla fotoğraf paylaşabiliyorsunuz. Facebook Sohbet, Google Talk, ICQ, AIM, Yahoo! Messenger, Jabber, ve Steam desteği sunan bu uygulama sizlere sosyal ağ kullanımında en iyi hizmeti sunuyor.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan imo isimli bu Android uygulama ile hem ücretsiz arama, mesajlaşma gerçekleştirebilir hemde sosyal ağlarda aktif olabilirsiniz. Eğer sizlerde bizim beğendiğimiz bu imo isimli uygulamayı indirmek istiyorsanız bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmek dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap