Kişiselleştirme 20 Eylül 2013, 17:03
ios7 android

Android Telefonunuzu iOS 7 Görünümüne Çevirin

Geçtiğimiz günlerde karşımıza çıkan iOS 7’nin ekran görüntüleri kuşkusuz hepimizin hoşuma gitmiştir. Tabi ki Android işletim sistemli bir telefona sahipseniz artık sizin de telefonunuz iOS 7 görünümüne sahip olabilir. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan iOS 7 Lockscreen Parallax HD isimli küçük bir uygulama ile gerçekleştirebileceğiniz bu işlem ile rahatlıkla telefonunuzu iOS 7 görünümüne çevirebilirsiniz. Kilit ekranı ve kullanıcı arayüzünü iOS 7’ye çeviren bu uygulama 3.1 MB boyutunda ve Android 2.2 ve üzeri sürümlere sahip neredeyse her Android telefonda  çalışabiliyor.

ios7 android

Tabi ki bu uygulamayı kullanıyorken telefonunuzdan bir miktar RAM kullanılacaktır. Bu RAM miktarının kullanımı eğer ki telefonunuzda sorun yaratacaksa bu uygulamayı kullanmanızı  tavsiye etmem. Fakat telefonunuz Galaxy S3 gibi performans bakımından üstün özelliklere sahipse bu uygulama hiçbir şekilde performans sorunu yaratmayacaktır.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan iOS 7 Lockscreen Parallax HD isimli bu uygulamaları indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Yeni bir uygulama tanıtımımızda görüşmek dileğiyle.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap