LG 19 Eylül 2013, 08:47
lg_vu_3

LG Vu 3’ün Özellikleri ve Görselleri

Sony’nin Xperia Ultra akıllısından sonra Samsung tarafından çıkan Galaxy Note 3’ün ardından şimdi de LG’ni bir atak yapması bekleniyor. Bu atak beklentilerinin sonunda yeni iddialar ortaya çıkmaya başladı. Vu 3 adı verilecek olan bu ürün şeffaf bir QuickView kılıfı ile boy gösterecek. Oldukça şık bir tasarıma sahip olacak olan bu yapı ile LED ekranı üzerinde farklı animasyonlar oynatabilmek mümkün olacak. 5.2-inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olacak olan bu akıllının performans bakımından LG G2’yi baz alması bekleniyor.

lg_vu_3

Qualcomm’un 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisinden güç alacak olan akıllı 2 GB RAM’e sahip olacak. 13 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olması beklenen bu ürünün ön kısmında da 2 MP çözünürlüğünde bir kameranın yer alması beklenmekte. LTE-A uyumluluğuna sahip olacak olan bu ürün standart olan Wi-Fi ve Bluetooth teknolojilerini de bünyesinde barındıracak.

Ekim ayı içerisinde Güney Kore operatörleri için satışa sunulacağı belirtilen bu ürünün bu satışların ardından global pazara açılması bekleniyor. LG’nin bu Phablet ürünü hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap