Aksiyon Oyunları 19 Eylül 2013, 16:40
angry birds star wars 2

Angry Birds Star Wars 2’yi Android için Artık indirebilirsiniz

Rovio’nun en popüler oyunlarından olan Angry Birds’e yeni bir oyun daha eklendi. Star Wars’ın 2. sürümü olarak nitelendirilen bu oyun nihayet Google Play Store ve Appstore’da yayınlandı. Star Wars karakterlerini yeniden evrene taşıyan Star Wars 2, ilk oyunun 30 yıl öncesini konu alıyor. Geçtiğimiz sürüme göre yeni karakterlerle karşılaştığımız bu oyunda 30 yeni karakter bizleri bekliyor. Oyunda gücün karanlık tarafını seçme olanağı da mümkün kılınmış. Böylelikle hep kuşları fırlatarak kazandığımız oyun yerine domuzcukları fırlatabilirsiniz. Google Play Store üzerinde hem ücretsiz hemde 0.99 Dolar’dan ücretli olarak sunulan iki sürümü bulunan Angry Birds Star Wars 2’nin kısa zamanda aynı eski oyunlar gibi popüler olmasını bekliyoruz.

angry birds star wars 2

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Angry Birds Star Wars 2’yi indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıda sunmuş olduğumuz videoyu izleyebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Benzer İçerikler

Yapılan Yorumlar (2)

  1. leyla

    bakalım daha nelerı cıkacak :)))

    Cevapla
  2. leyla

    bakalım daha nelerı cıkacak bu kusların kımbılır 😀

    Cevapla

Yorum Yap