LG 16 Eylül 2013, 09:47
lg-g2

Teknosa, LG G2’nin Satışına Başlıyor

Ülkemiz elektronik pazarında en çok satış gerçekleştiren teknoloji mağazalarından birisi olan Teknosa, LG’nin yeni amiral gemisi G2’nin satışına başlıyor. Şimdilik ön sipariş olarak satışa sunulan bu ürün 25 Eylül’den sonra stoklara girmeye başlayacak. 1.599 TL gibi çok uygun bir fiyattan satışa sunulan bu ürün Samsung’un Galaxy Note 3, Sony’nin Xperia Z1 gibi ürünleriyle oldukça rekabet halinde olacağa benziyor. Diğer firmaların amiral gemilerine göre oldukça iyi bir fiyattan satışa sunulan bu ürünün en büyük eksiği ise microSD kart desteğine sahip olmaması. Tabi ki birçok kullanıcıya göre 1.599 TL’den satışa sunulan 16 GB’lık hafızalı G2 yeterli gelecektir. Eğer ki bana 16 GB yetmez 32 GB’lık alayım derseniz 1.799 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

lg-g2

2.26 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm’un Snapdragon 800 işlemcisinden güç alan bu ürün 2 GB RAM’i bünyesinde barındırıyor. 5.2-inç büyüklüğünde Full HD IPS ekrana sahip olan ürün Gorilla Glass 3 teknolojisine de sahip. 13 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olan ürün Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 teknolojilerini de bünyesinde barındırmakta. 3.000 mAh büyüklüğünde uzun kullanım sunan bataryaya sahip olan bu akıllıyı Teknosa’dan alanlara 129 TL değerinde QuickWindows kılıf hediye ediliyor.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap