HTC 16 Eylül 2013, 17:25
htconemax

HTC One Max Snapdragon S4 Pro işlemci ile Gelebilir

HTC’nin yeni amiral gemisi olarak beklenen One Max isimli akıllısı hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor. Son olarak 5.9-inç büyüklüğünde Full HD ekrana sahip olacağı belirtilen bu ürünün Phablet pazarında Xperia Z Ultra ve Galaxy Note 3 ile rekabete girmesi bekleniyor. Qualcomm’un Snapdragon 800 işlemcisi ile gelmesi beklenen bu ürünün ne yazık ki Snapdragon S4 Pro ile geleceği Evleaks tarafından iddia ediliyor. 1.7 GHz hızında çalışacak olan bu işlemci dört çekirdeğe sahip olacak.

htconemax

Performans bakımından Xperia Z Ultra ve Galaxy Note 3’ün biraz altında olacak olan bu ürünün fiyatının bu ürünlere göre daha uygun olması bekleniyor. Tabi ki HTC’nin çoğu ürünlerinin biraz pahalı olduğunu düşünürsek bu ürünün de fiyatının o kadar da uygun olmaması ihtimali bulunuyor.

Ülkemiz ve dünya pazarında genellikle performans bakımından ürünlerin çok satıldığını düşünürsek HTC’nin bu ürünü HTC tarafına hayal kırıklığı yaratabilir. Bu ürün hakkında gelişecek yeni bilgiler hakkında sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap