HTC 15 Eylül 2013, 19:38
HTC-One-Max-en-HTC-One

HTC One Max’da Parmak İzi Okuyucusu Mu Olacak?

HTC’nin merakla beklenen akıllısı One Max hakkında yeni iddialar ortaya atılıyor. Son olarak Çin kaynaklı olan Weibo üzerinde paylaşılan yeni bir fotoğrafta One Max’ın arka kısmında parmak izi sensörü görüntülendi. Apple’ı son akıllısı iPhone 5S’de kullanıldığı gibi mi kullanılacağı belli olmayan bu parmak izi sensörü hakkında şimdilik ne yazık ki net bir bilgiye yer verilmemiş. Parmak izi sensörün haricinde üründe 2.3 GHz hızında çalışa dört çekirdekli Qualcomm’un Snapdrago 800 işlemcisinin kullanılması bekleniyor. HTC’in ilk phaleti olacak ola bu ürünün ekra boyutunun 5.9-inç ve çözünürlüğünün 1080p olacağı da diğer belirtilen haberler arasında.

HTC-One-Max-en-HTC-One

HTC One’da olduğu gibi microSD kart desteğine sahip olmaması beklenen bu ürünün 32 GB dahili hafızayı bünyesinde barındırması beklentiler arasında yer alıyor. 2 GB RAM’e sahip olacak olan bu akıllının hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap