Klasik Oyunlar 11 Eylül 2013, 21:27
Smash Brick

Nostaljik Bir Android Oyun “Smash Brick”

Eskiden günümüzde olduğu kadar kaliteli oyunlar ne yazık ki bulunmuyordu. İşte o zamanlarda yardımımıza küçük strateji oyunları ve flash oyunlar bizlerin zamanını geçirmeye yarıyordu. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Smash Brick isimli oyunda eskiden oynamış olduğunuz oyunlardan kesinlikle bir tanesidir. Tuğla kesici olarak belirtilen oyunda sahip olduğunuz top ile üstte yer alan tuğlaları kırmanız gerekiyor. Dikkat etmeniz gereken en büyük nokta ise tuğlaları kırdığınız topun aşağıya düşmemesi gerek. 60 farklı bölüm yer alan oyun içerisinde 3 farklı mod yer alıyor. Hızlı orta ve yavaş modları bulunan oyun sizleri kendisine bağımlı yapacak seviyede.

Smash Brick

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Smash Brick oyunu sizlerin en sevdiği oyunlardan biri olacaktır. Oldukça kaliteli grafik ve seslere sahip olan bu oyun 4 MB büyüklüğünde kurulum dosyası ile kuruluyor. Oyunu oynayabilmek için orta seviye Android olarak tabir ettiğimiz bir cihaza sahip olmanız gerekiyor. Unutmadan belirtelim oyun Android 2.1 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır.

Smash Brick isimli bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sizlere oldukça keyifli dakikalar sunacak olan bu oyunu denemenizi kesinlikle öneriyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap