Diğer Tabletler 9 Eylül 2013, 13:55
ezcool_9

Ezcool’dan Fiyatı En Uygun Tablet Smart Touch 9

Ülkemiz tablet pazarında adını oldukça çok duyduğumuz firmalardan birisi olan Ezcoll’dan yeni bir tablet daha geldi. Performans bakımından üst seviye sayılmayan bu ürün uygun fiyatı sayesinde iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşacaktır. Ezcool Smart Touch serisine dahil olan bu ürün 9-inç büyüklüğünde ve 800 x 480 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip. Boxchip A3 işlemciden güç alan bu akıllı 512 MB DDR3 RAM’e sahip. 8 GB dahili hafızaya sahip olan bu ürün sahip olduğu microSD kart yardımıyla +32 GB daha hafızasını arttırabiliyor. Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemini kullanan tabletin arka kısmında 5 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunuyor.

ezcool_9

KDV dahil 219 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan ürün birçok teknoloji mağazasında bulmanız mümkün. Hızlıal.com sitesinde de 219 TL fiyat etiketi ile satın alabileceğiniz bu ürün fiyat göre en iyi performansı sunan ürünlerden birisi. Eğer ki üst seviye oyunlar oynamam, tabletimde film izlerim müzik dinlerim derseniz bu tableti incelemenizi kesinlikle öneririz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap