Eğitim 9 Eylül 2013, 09:36
ucretsiz kitaplar android

Android için Ücretsiz Kitaplar

Her alanda işimize yarayan Android platformu kitap okuma alanında da imdadımıza koşuyor. Eğer boş zamanlarınızda kitap okuma planları yapıyor ve ne yazık ki elinizde o an bir kitap olmuyorsa sizlere tanıtacağımız bu uygulama ile o sorununuzu kısa zamanda halledeceksiniz. Ücretsiz Kitaplar isminde sunulan bu uygulama Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulmaktadır. 10 milyondan fazla kişi tarafından indirilen ve 5 üzerinden 4.5 gibi yüksek bir puan alan bu uygulama içerisinde en iyi bilim-kurgu, gizem, aşk, kurgu, polisiye hikaye-roman ve daha bir çok kategoride kitap bulabilirsiniz. Dünyanın en iyi yazarlarından olan Margaret Atwood, Paulo Coelho dahil birçok ünlü yazarın yer aldığı bu kitaplar sizlerin boş zamanlarda en iyi arkadaşınız olacak.

ucretsiz kitaplar android

Uygulama içerisindeki kitapları çevrimiçi okuyarak okuma ayarlarınızı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Android telefonunuz, tabletiniz ve wattpad.com arasında Wattpad kitaplarınızı senkonize edebilirsiniz. Uygulamanın bir diğer özelliği ise kendinizin yazmış olduğu hikayeleri yayımlayarak başkalarının okumasını sağlayabilirsiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Ücretsiz Kitaplar isimli bu uygulama bizlerin olduğu gibi sizlerin de çok hoşuna gidecek. Eğer sizlerde bu uygulamayı denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak uygulamayı Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap