Sosyal 9 Eylül 2013, 16:40
gorsel-zeka-testi

Android Görsel Zeka Testi

2013 yılı ile birlikte dikkat ettiyseniz Google Play Store üzerinde Türk geliştiricilerin sayısı oldukça artış gösterdi. Tabi ki bu artışların böyle devam etmesi en çok bizi sevindiriyor. Malum milyonlarca Android telefon ve tablet varken bu sektörden iyi paralar kazanılabilir. Bu paraların da ülkemiz vatandaşlarına gitmesi gerçekten sevindirici. Tabi unutmamak gerekir ki bu sektörde iyi bir konuma gelmek oldukça zor her ne kadar çok geliştirici olsa da kaliteli sunumlar yapamamak başarıya ulaşmamıza engel olacaktır. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Görsel Zeka Testi isimli uygulama da Türk geliştiricilerden olan Coban Games’in bir uygulaması.

gorsel-zeka-testi

Oldukça basit bir yapıya sahip olan oyun içerisinde sunulan görsel nesneleri yeteneğinizi, dikkatinizi kullanarak ölçmeli ve 30 soruya cevap vermeniz gerekiyor. Unutmayın ki size sorulan 30 soruya cevap vermeden uygulamayı sonlandırmak isterseniz ne yazık ki anlamlı bir sonuç elde edemezsiniz. Bu sebepten sabırlı olmalı ve sorulan 30 soruya aklınıza en mantıklı gelen cevapları vermelisiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Görsel Zeka Testi isimli bu uygulamayı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Umarız ki gelecek yeni güncellemeler ile uygulama içerisindeki soru sayısı arttırılır ve daha stabil hale getirilir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap