Aksiyon Oyunları 6 Eylül 2013, 09:49
Dead Shot Zombies

Dead Shot Zombies, Android Zombi Öldürme Oyunu

Google Play Store üzerinde yer alan neredeyse oyunların yarısı zombi temalı olarak sunuluyor. Birçoğunda da farklı farklı yöntemlerle zombileri öldürmek amaçlanmış. İnsanlığı kurtarmaya yönelik sunulan bu oyunların yanı sıra keyif için zombi öldürme oyunları da bulunmakta. Örneğin bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Dead Shot Zombies isimli Android oyununda size saldıran zombileri öldürmelisiniz ve canınızı kurtarmalısınız. Tabi ki dikkat etmeniz gereken en önemli nokta silahınız da yer alan mermi sayısı. Eğer zombileri tarayarak öldürürseniz merminiz kalmaz ve zombiler tarafından öldürülürsünüz.

Dead Shot Zombies

Görsel ve ses kalitesi bakımından oldukça iyi bir oyun olan Dead Shot Zombies oyunu içerisinde 3 farklı aşamada 15’er oyun yer alıyor. Oyun içerisinde kullandığınız silahlar oldukça gerçekçi bir yapıya sahip ve sesleri de aynı şekilde gerçekçi olarak yapılmış. Birçok zombi çeşidine sahip olan oyunda sezgisel olarak kontrolleri gerçekleştirerek sizlere saldıran tüm zombileri kısa zamanda ve az mermi harcayarak öldürmelisiniz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Dead Shot Zombies isimli bu Android oyunu boş zamanlarınızda sizlere iyi zamanlar geçirmeye yardımcı olacak. Bizim oldukça beğendiğimiz bu oyun sizlerin de oldukça hoşuna gidecektir. Google Play Store üzerinden bu oyunu indirmek için bu link kullanabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap