Diğer Telefonlar 4 Eylül 2013, 18:52
Huawei Valiant

Huawei Valiant’ın Özellikleri Netlik Kazandı

Fiyat/performans bakımından en iyi telefonları sunan Huawei, bugün Valiant isimli yeni modelini tanıttı. 79 Dolar fiyat etiketi ile ABD’de Metro PCS’nin satışa sunduğu bu ürün 4-inç büyüklüğünde Gorilla Glas cama sahip bir ekrana sahip. 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden güç alan bu akıllı 3 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip. 2 GB dahili hafızaya sahip olduğu belirtilen bu ürün SD kart desteği sayesinde artıdan 32 GB’a kadar destek sunabiliyor. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanan bu akıllı Wi-Fi, Bluetoth gibi teknolojileri bünyesinde barındırıyor.

Huawei Valiant

1.750 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan bu akıllı bu batarya ile 10 saate varan konuşma süresi ve 560 saate varan bekleme süresi sunuyor. 140 gram ağırlığa sahip olduğu beklenen bu akıllının ülkemiz pazarında satılıp satılmayacağı konusunda şimdilik bir bilgiye yer verilmemiş. Huawei Valiant hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap