HTC 3 Eylül 2013, 14:06
desire-300

HTC Desire 300 Resmi Olarak Tanıtıldı

Akıllı telefon pazarında One isimli modeliyle iyi bir başarıya ulaşan HTC, üst seviye akıllı telefonlarının yanı sıra orta ve alt seviye ürün üretimine de hızla devam ediyor. HTC tarafından yapılan açıklamaya göre Desire 300 modeli resmi olarak tanıtıldı. 4.3-inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel çözünürlüğünde WWVGA ekrana sahip olan bu ürün 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemcisinden güç alıyor. 512 MB RAM ve 4 GB dahili hafızaya sahip olan bu ürünün arka kısmında 5 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilmiş.

desire-300

Ekim ayı içerisinde dünya çapında birçok ülkede satışa sunulacak olan bu ürünün fiyatı hakkında şimdilik net bir bilgiye yer verilmemiş. Ülkemiz pazarında da satışa sunulacak olan bu ürünün uygun fiyattan satışa sunulduğunda iyi bir satış sayısına ulaşmasını bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap