Zeka Oyunları 2 Eylül 2013, 08:42
Car Valet

Muhteşem Bir Strateji Android Oyunu “Car Valet”

Android platformunda strateji oyunu denildiğinde ilk akla gelen kuşkusuz savunma oyunlarıdır. Tabi ki bu oyunların dışında da strateji oyunları yer alıyor. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Car Valet isimli strateji oyunu da tamda savunma oyunlarının dışında oyun arayan kişilere özel. Oldukça bağımlılık yapan bu oyunda amacınız arabanızla diğer araçları, otobüsleri ve taksileri kaydırarak yoldan dışarı çıkarmaktır. Arabanı stratejik olarak hareket ettirerek trafik karmaşasından kurtarmalısın!

Car Valet

Oyunda 2000 bulmaca bulunmakta. Metelik biriktirerek bonus mağazasından yeni bölüm paketlerinin ve çeşitli gizli özelliklerin kilidini açabilirsin. 2000 bölümün her biri mantık, yetenek ve sabır ister. Arabamı iş çıkışı trafiğinden çıkarmama yardım edecek niteliklerin var mı?

Mouse Trap hayranları kutlamalara başlayabilir, bu heyecan verici blok kaydırma bulmaca oyununa Android tabletlerde harika görünen etkileyici HD grafikler ekledik !

Car Valet sayesinde saatlerce eğlence yaşayacaksın. Tüm zorlu bulmacaları tamamlayabilecek misin? Oyunu yeni ve zorlayıcı bölümlerle düzenli olarak güncellemeye gayret ediyoruz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Car Valet isimli bu oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Boş zamanlarınızda bizlere keyifli dakikalar sunan bu oyun sizlerin de oldukça hoşuna gidecektir.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap