Diğer Tabletler 1 Eylül 2013, 10:56
lg_g_pad

LG G PAD Tabletinin Özellikleri

Akıllı telefon pazarının lider firmalarından birisi olan LG, ne yazık ki tablet pazarında istediği başarıyı elde edememişti. Bu sebepten uzun bir zamandır tablet pazarına ürün çıkarmayan LG, bir süpriz yaparak G Pad isimli tabletini tanıtmaya hazırlanıyor. İddialı bir tablet olan LG G Pad’in tanıtımından kısa süre sonra dünya çapında satışa sunulması bekleniyor.  8-inç büyüklüğünde ve Full HD ekrana sahip olan bu ürün kendi boyutuna göre Full HD çözünürlük sunan ilk cihaz olarak da kendisini gösteriyor. Qualcomm’un dört çekirdekli 1.7 GHz hızında çalışan Snapdragon 600’den güç alan bu üründe ayrıca grafik birimi olacak Adreno 320 kullanılıyor.

lg_g_pad

Performans bakımından güçlü bir tablet olacak olan G Pad 2 GB RAM’i ve 16 GB dahili hafızasını bünyesinde barındırıyor. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan bu akıllı QPair uygulaması ile tablet üzerinden çağrı ve mesajları yönete bilecekler.

5 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 1.2 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olacak olan ürünün ağırlığı 338 gram olarak belirtilmekte. 4.600 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan cihazın siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satışa sunulacağı belirtiliyor. 2013’ün son aylarında resmi olarak tanıtılması beklenen LG G Pad’ın fiyatının şimdilik ne kadar olacağı hakkında bir bilgiye yer verilmemiş. Ülkemiz pazarında da göreceğimiz bu ürün hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar edeceğiz.

Sayfalar 1 2

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap