Parkur oyunlarına yeni bir bakış açısı “Granny Smith”

Google Play’de gayet popüler bir oyun olan Granny Smith bize bir babaannenin elma uğruna yaptığı çılgınlıkları anlatıyor! Mediocre tarafından geliştirilmiş Granny Smith gayet zevkli bir oyun ve kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilmekte. Google Play’de 4.8 puan alan oyun 20MB boyuta sahip. Oyunda amaç parkuru tamamlamak ve önümüzdeki hırsızdan önce elmaları almak, gayet fazla bölüm seçeneğine sahip oyun maalesef pek fazla karakter desteği sunmuyor.Oyunun grafikleri çok orijinal ayrıca karakterimizin düşerken veya bir evin içinden geçerken kırdığı parçalar ve benzeri fizik efektleri gayet gerçekçi ve oyuna tat katmakta.

Granny Smith

Boş zamanlarınızı değerlendirip oynayacağınız bu oyun hem ücretli full sürüm hemde ücretsiz deneme sürümüne sahip fakat deneme sürümündeki bölüm sayısı çok az ve bir oynayışta bitiyor.Fakat full sürüm satın almak isterseniz fiyatı 2.03$.

Çılgınca hareketler yapıp bölümleri bitirmeye çalıştığımız bu oyunun ücretli sürümüne buraya,ücretsiz sürümüne ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

----

Yazar Bilgileri

Aliq aliq90@hotmail.com
MEB Bakanlığına Bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde V.H.K.İ. olarak çalışıyorum. Ayrıca boş zamanlarımda hobi olarak Androidsistem.net sitesinde yazılar yazarak sitemizde yardım bekleyen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.Google

Telefon Karşılaştırıcı (Beta)

Bu aracımız sayesinde sizlerde bu sistemin içerisinde yer alan Android telefonları rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz. Bu karşılaştırma aracımız sadece teknik özellikleri içermektedir. Bu sebepten karşılaştırmalarda diğer etkenleri de göz önüne almanızın önemli olduğunu belirtelim.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Androidsistem.net Hakkında

Android hakkında yeni çıkan Android telefonları, Android tabletleri inceleyen Android uygulamalar hakkında sizlere günlük olarak veriler sunan Androidsistem.net sitemiz sizlerin aracılığı ile daha iyiye daha çok kişiye ulaşmayı amaçlıyor.

"Androidsistem.net, Android adına her şey burada."

Androidsistem.net'i Takip Edin!

Androidsistem.net'i aşağıdaki sosyal ağlar üzerinden takip edip, destek olabilirsiniz.


Androidsistem.net'i takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.