Aksiyon Oyunları 31 Ağustos 2013, 16:08
Zombie Highway

Zombie Highway, Zombileri Öldürmeye Hazır Olun

Google Play Store üzerinde yer alan birçok oyun genellikle zombi temalı oluyor. Tabi ki bu zombi temalı oyunlar neredeyse her kategoride karşımıza çıkıyor. Bunların hepsinde de amacımız bizi öldürmeye kalkışan zombilere karşı mücadele vermek ve onları öldürmek. Oyunda sahip olduğunuz arabanız ve silahlarınızla yolda karşınıza çıkan zombilere karşı mücadele vermeli ve en çok zombiyi öldürerek size belirtilen görevleri tamamlamalısınız. Tabi ki oyunun ilk zamanlarında oyun kolay gibi görünse de gelecek yeni bölümlerde zombiler bizi oldukça zorlayacak ve arabanızı parçalamaya çalışacaklar.

Zombie Highway

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Zombie Highway isimli bu Android oyunu 5 üzerinden 4.6 gibi yüksek bir puan almıştır. Oyunu oynayabilmek için Android 2.3 ve üzeri sürüme sahip orta seviye bir Android tablet veya telefona sahip olmalısınız. 5 milyondan fazla kişi tarafından indirilen bu oyun sizlerin de hoşunuza gidecek.

Boş zamanlarımızda bizlere oldukça keyifli dakikalar geçirecek olan bu oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bizimde oldukça sevdiğimiz bu oyunu sizlerin de seveceğinizden eminiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap