Aksiyon Oyunları 31 Ağustos 2013, 11:59
sniper shooter

Sniper Shooter, Android Uzak Mesafeden Adam Vurma Oyunu

Anroid’in oyun ve uygulama marketi olan Google Play Store üzerinde kuşkusuz herkesin sevebileceği en azından birkaç oyun yer alıyordur. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız Sniper Shooter isimli oyun da bu sevdiğiniz oyunlardan birisi olmaya aday. Oyunun adından da anlaşıldığı üzere sahip olduğunuz uzak mesafeden vuruş sağlayan silahınız ile belirtilen hedefleri vurmanız gerekiyor. Tabi ki hedefleri başından vurmaya önem vermeniz gerekiyor yoksa hedefiniz kaçabilir. Hareketli ve hareketsiz hedefler yer alan oyunda sizleri oldukça zorlayacak bölümler yer alıyor. Bu bölümleri geçmek için telefonunuzun veya tabletin sensörleri en iyi şekilde çalışmalı ve elinizi çok iyi kullanmalısınız.

sniper shooter

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyun 3D grafikleri sayesinde sizlere keyifli dakikalar sunmayı amaçlıyor. Oyun içerisinde şimdilik ne yazık ki 12 farklı bölüm yer alıyor. Tabi ki bu 12 bölümü bitirmek için saatlerce uğraşmanız gerekiyor. Oyunu en iyi şekilde oynayabilmeniz için elinizin Android cihazınızın sensörlerine en iyi şekilde uyum göstermesi gerekiyor. Oyunun ilk zamanlarında biraz sorun yaşasanız da kısa zaman sonunda sensörlere eliniz rahat şekilde alışacak. Android 2.2 ve üzeri sürümlerde çalışabilen Sniper Shooter, orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android cihazlarda rahatlıkla çalışabilir.

Eğer sizlerde Sniper Shooter isimli bu oyunu denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu Google Play Store üzerinde indirebilirsiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap