LG 29 Ağustos 2013, 08:47
lg g2

İşte LG G2’nin En Dikkat Çekici Özellikleri

LG’nin yeni amiral gemisi olarak beklenen G2’ye ait yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Tasarımsal ve donanımsal olarak LG’nin şimdiye kadar ki en iyi ürünlerinden birisi olacak olan G2, kullanacağı kamera sayesinde de en iyi çözünürlükte fotoğraf ve videolar sunacak. Eylül ayı içerisinde satışa sunulması beklenen G2 hakkında LG tarafından yeni bir video yayınlandı. LG’nin hazırlanmış olduğu bu videoda G2 hakkında en önemli özelliklere vurgu yapılmış. 5.2-inç büyüklüğünde Full HD IPS ekrana sahip olan bu ürün Qualcomm’un 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisinden güç alıyor.

lg g2

LG G2, 2.65mm kasa çerçevesine sahip olan ürün optik görüntü sabitleme özelliği ile güçlendirilmiş yeni nesil 13 MP çözünürlüğünde kameraya sahip. 3.000mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan bu ürün hakkında hazırlanmış olan 4 dakikalık videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. HTC One, Galaxy S4’e rakip olarak gösterilen bu ürünün uygun fiyattan satılarak iyi satışlar gerçekleştirmesini bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap