Sony 28 Ağustos 2013, 10:30
sony-honami

Sony Honami’nin Videosu Yayınlandı

Sony’nin merakla beklenen Honami isimli akıllısı hakkında bir video yayımlandı. Xperia i1 olarak da adlandırılan bu ürünün diğer firmaların amiral gemilerine göre en büyük avantajı sahip olduğu kamerası olacak. 20.7 MP çözünürlüğünde 4K video kaydı gerçekleştirebilecek olan özel bir kameraya sahip olacak olan Honami şimdiye kadar ki en iyi kameraya sahip akıllı telefon olacak. Performans bakımından da üstün özelliklere sahip olacak olan bu cihaz 4 çekirdekli Qualcomm’un Snapdragon 800 işlemcisinden güç alacak. Büyük bir ihtimalle 2.2 GHz hızında çalışacak olan bu işlemciye ayrıca Adreno 330 grafik işlemci eşlik edecek.

5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekrana sahip olacak olan bu ürünün yenilikçi G Lens teknolojisi ile Sony ailesine yenilikler getirmesi bekleniyor. 4 Eylül’de Almanya’da gerçekleşecek IFA Fuarı’nda resmi olarak tanıtılacak olan bu ürünün aynı Xperia Z gibi toza ve suya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olması beklentiler arasında.

Samsung’un Galaxy S4 Zoom isimli akıllısına rakip olarak gösterilebilecek bu akıllının Samsung’un ürününden performans olarak oldukça yüksek özelliklere sahip olduğu göze çarpıyor. Hem kamera hemde performans bakımından üstün olacak olan Xperia i1’in (Honami) hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap