Zeka Oyunları 27 Ağustos 2013, 09:18
samurai defender

Samurai Defender, Android Savunma Oyunu

Android oyunlar dediğimizde kuşkusuz en çok akla gelen oyunlar yarış oyunları, aksiyon oyunları ve savunma oyunlarıdır. Google Play Store üzerinde en çok indirilen oyunlardan olan savunma oyunları boş zamanlarımızda hem bizi düşündürerek hemde keyifli zaman geçirmemizi sağlıyor. Bu yazımızda size tanıtacağımız Samurai Defender isimli oyun savunma oyunu denildiğinde en iyilerinden birisi olmaya aday bir oyun. Grafik ve ses kalitesi bakımından oldukça iyi seviyede olan bu oyunda amacınız diğer savunma oyunlarında olduğu gibi bulunduğunuz mekanı korumak. Oyun içerisinde sahip olduğunuz samurayları kullanarak rakiplerinize karşı en iyi savunmayı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Oyun içerisinde kullanacağınız karakterleri parmağınız ile rahatlıkla yöneterek düşmanları en iyi vuracak şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

samurai defender

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan Samurai Defender isimli bu Android oyunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Emin olun ki bu savunma oyunu sizlerin de çok hoşuna gidecek bir oyun olacak.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap