Diğer Telefonlar 27 Ağustos 2013, 20:38
Huawei Ascend P6

Fiyat/Performans Bakımından En iyi Android Telefon Ülkemizde Satışta

Akıllı telefon pazarında kuşkusuz en çok aranan özellik performansına göre uygun fiyata sahip olmasıdır. İşte bu kritere en uygun ürün olan Huawei Ascend P6 ülkemiz pazarında satışa hazırlanıyor. Dünyanın şimdiye kadar ki en ince akıllı telefonu ünvanını elinde bulunduran bu ürün 1.5 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Cortex-A9 tabanlı işlemcisinden güç alıyor. 4.7-inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğe sahip IPS LCD ekrana sahip olan bu ürünün kalınlığı 6.18mm iken ağırlığı ise 120 gram. 8 GB dahili hafızaya sahip olan bu ürünün hafızası istenilirse microSD kart ile +32 GB daha arttırılabiliyor.

Huawei Ascend P6

2 GB RAM’in eşlik ettiği bu ürünün arkasında 8 MP çözünürlüğünde kameraya yer verilirken ürünün ön kısmında da 5 MP çözünürlüğünde kameraya yer verilmiş. Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan akıllıya Huawei’nin Emotion kullanıcı arayüzü eşlik ediyor. Dolby Digital Plus ses teknolojisini bünyesinde barındıran bu akıllı 2.000 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip.

3G, Wi-Fi, Bluetooth gibi standart teknolojileri bünyesinde barındıran ürünün ülkemiz satış fiyatı ise 999 TL olarak belirtiliyor. 2 Eylül’de satışa sunulacak olan bu ürünün ülkemiz pazarında iyi bir satış gerçekleştirmesini bekliyoruz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap