Sony 26 Ağustos 2013, 08:38
xperia-i1

Xperia i1 Görüntülendi

Sony’nin IFA Fuarı’nda tanıtılması beklenen ürünlerinden birisi olan Xperia i1’in bir görseli ortaya çıktı. Şimdilik isim olarak Xperia i1 olarak belirtilmesi beklenen bu ürünün Honami Mini ismiyle de sunulma ihtimali bekleniyor. Samsung’un Galaxy S4 Mini’sine rakip olarak sunulması beklenen bu akıllının Galaxy S4 Mini’ye göre performans bakımından biraz üstün olması beklenmekte. 4.3-inç büyüklüğünde 720p piksel çözünürlüğünde ekrana sahip olması beklenen bu akıllı 4 çekirdekli Snapdragon 800 işlemciden güç alıyor. 2 GB RAM’in eşlik edeceği bu ürün Adreno 330 grafik işlemci kullanacak.

xperia-i1

2.400 mAh büyüklüğünde batarya kullanacak olan bu ürün 20.7MP çözünürlüğünde  arka kameraya ve 2 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olacak. Böylelikle ürünün ön ve arka kısmında yer alan iki kamera ile en iyi görüntüyü yakalamak mümkün olacak.

Donanım olarak oldukça üstün olacak olan bu akıllı hakkında gelişecek yeni bilgilerden sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap