Zeka Oyunları 26 Ağustos 2013, 20:16
i Fishing Lite

i Fishing Lite, Android Balık Avlama Oyunu

Android platformunda yer alan oyunlar neredeyse her alana yayılmış durumda. Son zamanlarda en çok dikkat çeken oyunlar kesinlikle simülasyon oyunlarıdır. Araba park etme, otobüs park etme gibi birçok simülasyon oyununa ek olarak uçak ve helikopter kullanma gibi simülasyon da Android platformu üzerinde yer alıyor. Sizlere bu yazımızda tanıtacağımız i Fishing Lite oyunu ise bir balık tutma simülasyonu olarak tabir edilebilir. Tabi ki oyun kendi kategorisi içerisinde en iyilerden birisi olmaya aday. Oyuna girdiğinizde balık tutmaya gitmek için teknenizi siz kullanıyor ve teknenizin yerini ayarladıktan sonra oltanızı atıyorsunuz.

i Fishing Lite

Tekneyi yerleştirdikten sonra ekranda yer alan oyun kullanım kontrollerini kullanarak oltanızı atıyoruz. Bu işlemden sonra sıra geliyor beklemeye, biraz bekledikten sonra oltamıza bir anda balık vuruyor ve gerekli şekilde oltayı çekerek balığı yakalıyoruz. Ekranda yer alan bilgiler ışığında balığımızın büyüklüğünü rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu oyun olarak tabir edebileceğimiz simülasyon sizlerin de boş zamanlarında en iyi arkadaşlarınızdan birisi olacak. Eğer sizlerde bu oyunu denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak gerekli indirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Haydi rastgele.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap