Medya ve Video 24 Ağustos 2013, 09:06
magisto

Magisto Video Editor & Maker, Android Video Düzenleyici

Android telefon ve tabletler kuşkusuz bilgisayarda gerçekleştirdiğimiz birçok işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Sosyal ağ kullanımında oldukça yardımcı olan Android cihazlar ile çizimler yapabiliyor ve son sistem kameraları sayesinde en iyi kalitede videolar çekebiliyoruz. Tabi ki her ne kadar kaliteli videolar çeksek de bazı efektler eklemeden sanki o videolarda biraz eksiklik olduğunu hissedebiliyoruz. İşte bu eksiği gidermek için sizlere bu yazımızda tanıtacağımız Magisto Video Editor & Maker uygulamasını kullanmanız gerekiyor. Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sahip olduğu yapısı sayesinde en iyi kullanımı sunuyor.

magisto

Magisto Video Editor & Maker uygulaması içerisinde yer alan birçok efekt sayesinde kısa zamanda videonuzu en iyi şekilde şekillendirebiliyorsunuz. Fakat bazı efekt uygulamalarının ücrete tabi olduğunu da belirtmek isteriz. Lakin ücretsiz olarak efektler bizim işimizi en iyi şekilde görecektir. Uygulama içerisinde hazırlamış olduğunuz efektleri videoya eklemek için orta seviye olarak tabir ettiğimiz Android cihaza ihtiyacınız olacak. Çünkü video işlemleri Android cihazlarda oldukça zorlu işlemler olarak tabir ediliyor cihazın grafik işlemcisi ne kadar iyi ise o kadar hızlı şekilde işlemler gerçekleşecektir.

Google Play Store üzerinde sunulan Magisto Video Editor & Maker Android uygulamasını indirmek için bu linki kullanabilirsiniz. Emin olun ki sizlerde Magisto Video Editor & Maker uygulamasını çok seveceksiniz.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap