Samsung 21 Ağustos 2013, 14:49
galaxy-golden

Samsung, Galaxy Golden’ı Resmi Olarak Tanıttı

Samsung’un eski trendleri anımsatacak akıllısı olarak beklenen Hennessy, sonradan Galaxy Golden olarak resmen duyuruldu. Performans bakımından orta derece olarak belirtebileceğimiz bu akıllı 1.7 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Krait tabanlı Snapdragon 400 çözümünü kullanıyor. 3.7-inç büyüklüğünde ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde iki AMOLED ekrana sahip olan akıllının arka kısmında 8 MP kameraya yer verilmiş. Ön kısmında da 1.9 MP çözünürlüğünde kameraya sahip olan akıllı LTE desteği de sunabiliyor.

galaxy-golden

1.820 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan akıllıda FM Radyo, S Health, kartvizit okuyucu gibi teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Easy Mode basit kullanıcı arayüzüne sahip olan Galaxy Golden, Android’in 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanmakta.

Şimdilik hangi ülkelerde satışa sunulacağı belli olmayan bu akıllının ilk etapta Güney Kore’de satışa sunulması bekleniyor. Ürünün fiyatı konusunda şimdilik bir netlik bulunmazken fiyatının 715 Dolar civarında olacağı belirtiliyor. Eğer ki fiyat bu kadar yüksek tutulursa Samsung’un bu akıllısı pek iyi bir satış grafiğine ulaşamayabilir. Umarız daha iyi fiyat seçeneği ile kullanıcılara sunulur.

Yazar Bilgileri

Ali ÖZ aliq90@hotmail.com
Hobi olarak Android teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Kendim için edinmiş olduğum bilgileri sizlerle paylaşmakta aynı zamanda Android oyun ve Android uygulamalarının en son sürümlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Yorum Yap